Difference between revisions of "Wondrous Items"
Jump to navigation
Jump to search
| Line 27: | Line 27: | ||
|'''Wrists''' || [[Wrists#wrists_table|Table]] ||[[Wrists#wrists_desc|Descriptions]] |
|'''Wrists''' || [[Wrists#wrists_table|Table]] ||[[Wrists#wrists_desc|Descriptions]] |
||
|- |
|- |
||
| − | |'''Slotless''' || [[#slotless_table|Table]] ||[[#slotless_desc|Descriptions]] |
+ | |'''Slotless''' || [[Slotless#slotless_table|Table]] ||[[Slotless#slotless_desc|Descriptions]] |
|} |
|} |
||
</center> |
</center> |
||
Revision as of 04:26, 7 May 2015
| Quick Links | ||
| Belts | Table | Descriptions |
| Body | Table | Descriptions |
| Chest | Table | Descriptions |
| Eyes | Table | Descriptions |
| Feet | Table | Descriptions |
| Hands | Table | Descriptions |
| Head | Table | Descriptions |
| Headband | Table | Descriptions |
| Neck | Table | Descriptions |
| Shoulders | Table | Descriptions |
| Wrists | Table | Descriptions |
| Slotless | Table | Descriptions |
Wondrous Items
Descriptions
